O nás

ADP – audit, dane, poradenstvo, s.r.o. pôsobí v Slovenskej republike od roku 1997 ako ekonomická a účtovno – poradenská firma.

Vo svojom portfóliu má spoločnosť ADP – audit, dane, poradenstvo, s.r.o. klientov z územia Slovenskej republiky ale aj z Európskej únie. Jej vysoká odborná pripravenosť v danej problematike dáva klientom dostatočnú záruku profesionálneho riešenia ich ekonomických aktivít.

Na trhu je mnoho účtovníckych firiem, ako si vybrať tú správnu?

Na trhu je mnoho konkurenčných spoločností, veľkých korporácii poskytujúcich účtovnícke služby, avšak naša spoločnosť Vám poskytuje služby tak, aby ste ako potencionálny klient mali pocit, že ste súčasťou nášho tímu a že nás neprekvapí žiadna otázka, ani situácia, ktorú by sme spolu nevedeli vyriešiť.

Medzi našimi klientmi nerobíme rozdiely, či ste malá spoločnosť, živnostník, či veľká spoločnosť sme tu pre Vás, poskytujeme všetky služby v súvislosti s účtovníctvom, personalistikou a tiež v oblasti daňového poradenstva.

Účtovníctvo je srdcom spoločností. Za našou prácou je už viac ako 20 rokov skúsenosti . Naša spoločnosť sa zaoberá spracovaním účtovníctva pre externých klientov. V súčasnosti tvorí kolektív ADP-audit, dane, poradenstvo s.r.o. niekoľko samostatných účtovníkov a účtovníčok a junior účtovníčok, traja daňový poradcovia, administratívny pracovníci a študenti Ekonomickej univerzity BA. Fluktuácia spoločnosti je minimálna, čo svedčí o profesionalite a príjemnom zázemí, ktorú vytvárajú konatelia spoločnosti. Zamestnanci spoločnosti ADP – audit, dane, poradenstvo s.r.o. pracujú samostatne a zároveň tímovo. Naša spoločnosť apeluje na vzdelávanie svojich zamestnancov, vzhľadom k tomu, že sú najdôležitejším prvkom fungovania spoločnosti a spokojnosti našich klientov. Zabezpečovanie vzdelávania vo forme školení, vzdelávacích seminárov, či kúpou legislatívnej literatúry je prioritou a tak sú všetci naši zamestnanci včas informovaní o legislatívnych zmenách.

Čo získate spoluprácou s nami?

Dôslednosť

Všetko okolo účtovníctva a personálnej agendy spracujeme. Nie je pre nás problém spracovať mzdy pre 100 zamestnancov a nie je pre nás problém spracovať mzdy pre 5 zamestnancov.

Dôsledne a kvalitne.

Spolahlivosť

Čo napadá našich klientov pri slove “Spoľahlivosť” ? Dodržiavať termíny.

Pri dodaní všetkých potrebných papierov, bezstarostnosť

Účtovníctvo a personalistika u nás je pre vás bezstarostné. Všetko na čas ako má byť.

Spolupráca

Nie ste len naším klientom, ste aj naším partnerom.

Všetko

Áno, všetko, čo si účtovníctvo a personalistika vyžaduje.

Neváhajte nás kontaktovať