O nás - ADP group

Ing. Ivan Mihok

Konateľ

Majiteľ spoločnosti ADP – audit, dane, poradenstvo. Vyštudovaný ekonóm, ktorý je vďaka svojej 30 ročnej praxe skúseným daňovým poradcom. Je lídrom spoločnosti ADP – audit, dane, poradenstvo a všetko rieši s rozvahou a výborným vedením.

Ing. Marek Otruba

Konateľ

Spolumajiteľ spoločnosti ADP – audit, dane, poradenstvo. Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave a do spoločnosti pristúpil ako vyštudovaný ekonóm. Je prvým kontaktom s potencionálnym klientom. Vďaka jeho manažérskym schopnostiam a jeho prístupu k práci je v spoločnosti minimálna fluktuácia a skvelá priateľská a profesionálna atmosféra.

O nás

ADP – audit, dane, poradenstvo, s.r.o. pôsobí v Slovenskej republike od roku 1997 ako ekonomická a účtovno – poradenská firma.

Vo svojom portfóliu má spoločnosť ADP – audit, dane, poradenstvo, s.r.o. klientov z územia Slovenskej republiky ale aj z Európskej únie. Jej vysoká odborná pripravenosť v danej problematike dáva klientom dostatočnú záruku profesionálneho riešenia ich ekonomických aktivít.

Na trhu je mnoho účtovníckych firiem, ako si vybrať tú správnu?

Na trhu je mnoho konkurenčných spoločností, veľkých korporácii poskytujúcich účtovnícke služby, avšak naša spoločnosť Vám poskytuje služby tak, aby ste ako potencionálny klient mali pocit, že ste súčasťou nášho tímu a že nás neprekvapí žiadna otázka, ani situácia, ktorú by sme spolu nevedeli vyriešiť.

Presné účtovníctvo predstavuje kľúčový prvok úspešného podnikania. Spoľahlivé zaznamenávanie finančných operácií a presné vyhodnocovanie účtovných závierok je nevyhnutné pre každého podnikateľa. Preto vám ponúkame naše kvalitné účtovnícke služby, ktoré zaručia, že vaše účty budú vždy v poriadku. S nami sa môžete spoľahnúť na presnosť, rýchlosť a úplnú kontrolu nad vašimi financiami. Nechajte to na nás a zamerajte sa na to, čo vás skutočne baví – rast a rozvoj vašej firmy.

Účtovníctvo je srdcom spoločností. Za našou prácou je už viac ako 20 rokov skúsenosti . Naša spoločnosť sa zaoberá spracovaním účtovníctva pre externých klientov. V súčasnosti tvorí kolektív ADP-audit, dane, poradenstvo s.r.o. niekoľko samostatných účtovníkov a účtovníčok a junior účtovníčok, traja daňový poradcovia, administratívny pracovníci a študenti Ekonomickej univerzity BA. Fluktuácia spoločnosti je minimálna, čo svedčí o profesionalite a príjemnom zázemí, ktorú vytvárajú konatelia spoločnosti. Zamestnanci spoločnosti ADP – audit, dane, poradenstvo s.r.o. pracujú samostatne a zároveň tímovo. Naša spoločnosť apeluje na vzdelávanie svojich zamestnancov, vzhľadom k tomu, že sú najdôležitejším prvkom fungovania spoločnosti a spokojnosti našich klientov. Zabezpečovanie vzdelávania vo forme školení, vzdelávacích seminárov, či kúpou legislatívnej literatúry je prioritou a tak sú všetci naši zamestnanci včas informovaní o legislatívnych zmenách.

Medzi našimi klientmi nerobíme rozdiely, či ste malá spoločnosť, živnostník, či veľká spoločnosť sme tu pre Vás, poskytujeme všetky služby v súvislosti s účtovníctvom, personalistikou a tiež v oblasti daňového poradenstva.

Čo získate spoluprácou s nami?

Dôslednosť

Všetko okolo účtovníctva a personálnej agendy spracujeme. Nie je pre nás problém spracovať mzdy pre 100 zamestnancov a nie je pre nás problém spracovať mzdy pre 5 zamestnancov.

Dôsledne a kvalitne.

Spolahlivosť

Čo napadá našich klientov pri slove “Spoľahlivosť” ? Dodržiavať termíny.

Pri dodaní všetkých potrebných papierov, bezstarostnosť

Účtovníctvo a personalistika u nás je pre vás bezstarostné. Všetko na čas ako má byť.

Spolupráca

Nie ste len naším klientom, ste aj naším partnerom.

Všetko

Áno, všetko, čo si účtovníctvo a personalistika vyžaduje.

Neváhajte nás kontaktovať